Vítam vás na webovej stránke Psieho Centra MARIVAN! 

logo nove na webkuv.jpgVolám sa Martina Ivaničová (Debnárová), som profesionálnou trénerkou psov a majiteľkou psieho centra MARIVAN. Kynológia a výcvik psíkov je niečo, čo ma napĺňa a baví už odmalička. Detská záľuba u mňa prerástla v závislosť na celý život a absolvovaním štúdia kynológie na Univerzite veterinárskeho lekárstva v KE sa v roku 2008 odštartovala moja profi psíčkarska kariéra, ktorá je mi je dnes nielen povolaním, ale predovšetkým životným poslaním.

 

Psie centrum MARIVAN je teda mojím splneným snom. A prečo som ho nazvala práve MARIVAN?? :) Meno centra vzniklo úplne jednoducho, nakoľko ide o skratky mien Martina a Ivan... Ivko je mojím partnerom, ktorý ma v mojej práci veľmi podporuje a pomáha mi. Bez neho by som svoje sny určite tak skoro nezrealizovala.

 

V kynológii sa neustále vzdelávam, nakoľko trendy a výcvikové metódy sa zlepšujú každým dňom. Moja výcviková metodika je založená na mojich niekoľkoročných skúsenostiach, najmodernejších vedeckých poznatkoch o učení sa psov, ako aj na vedomostiach získaných od tých najlepších vo svete kynológie (Bart Bellon, Tobias Oleynik, Martin Pejša, Sophia Yin, Karen Pryor, Emily Larlham...). Svoje služby rada poskytnem všetkým "psíčkarom", ktorí hľadajú pomoc a praktické rady pri výcviku svojich miláčikov.

 

Už teraz sa teším na naše osobné stretnutie! :)

Ing. Martina Ivaničová - MARIVAN

Novinky

Individuálny výcvik psíkov už aj v Banskej Bystrici!

02.11.2012 16:52
Využite možnosť vycvičiť si psíka podľa vašich predstáv už aj v BB! Získate tak bezproblémového a poslušného kamaráta, ktorého vám budú všetci závidieť...   Individuálna forma výcviku je veľmi efektívna a zameraná na výcvik Vášho miláčika iba v prítomnosti Vás, Vašej rodiny a výcvikára. Individuálny výcvik je presne prispôsobený Vašim časovým možnostiam. Cvičí sa u Vás doma alebo u nás v...
<< 1 | 2